خرید لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن (PE) نوعی لوله است که از یک پلیمر مصنوعی ساخته شده است. لوله های پلی اتیلن در انواع و سایزهای متفاوتی موجود هستند، از جمله لوله های تک جداره، لوله های دو جداره، و لوله های سه جداره. لوله های خط دار، سنگین، سبک  غیره.

 لوله های پلی اتیلن برای طیف گسترده ای از کاربردها در صنعت استفاده می شوند

لوله های پلی اتیلن به دلیل ویژگی هایی که دارند اخیرا متقاضیان زیادی داشته و جایگاه ویژه ای در بازار پیدا کرده اند. برای انتقال آب در زمین های کشاورزی و در شبکه های آبیاری همانند تحت فشار بارانی و قطره ای که توسط رایزر ها و لوله ها و غیره، مستلزم فشار کاری بالاست از لوله پلی اتیلن استفاده می شود، و به همین دلیل استفاده از لوله پلی اتیلن در سیستم های آبیاری مزارع بسیار زیاد دیده می شود.

کاربرد لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند، از جمله:

  • لوله‌های پلی اتیلن فشار قوی در صنایع مختلفی مانند صنایع نفت و گاز، صنایع شیمیایی، آب و فاضلاب و غیره قابل استفاده می باشند.
  • انتقال آب آشامیدنی: لوله های پلی اتیلن جهت انتقال آب آشامیدنی استفاده می شوند.این مدل لوله ها نیاز به تاییدیه و استاندارد خاصی دارد که ثابت کند از لحاظ کیفیت و بهداشت مناسب انتقال آب آشامیدنی می باشد. آن ها مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی هستند 
  • انتقال گاز طبیعی: لوله های پلی اتیلن همچنین برای انتقال گاز طبیعی استفاده می شوند. آنها مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی هستند و می توانند به راحتی نصب شوند.
  • انتقال فاضلاب: لوله های پلی اتیلن همچنین برای انتقال فاضلاب استفاده می شوند. آنها مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی هستند

خرید لوله پلی اتیلن مناسب

انتخاب لوله پلی اتیلن مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد برخی از این عوامل عبارتند از:

  • نوع کاربرد: لوله پلی اتیلن برای کاربردهای مختلفی موجود است. انتخاب نوع لوله پلی اتیلن مناسب به نوع کاربردی شما در نظر دارید، بستگی دارد.
  • اندازه لوله: لوله پلی اتیلن در اندازه های مختلفی موجود است. انتخاب اندازه لوله پلی اتیلن مناسب به نیازهای کاری شما بستگی دارد.
  • فشار، طول، برند، نشان استاندارد و غیره از عواملی هستند که هنگام خرید باید در نظر بگیرید.

مزایای لوله پلی اتیلن

مزیت

توضیحات

نسبتا مقاوم در برابر خوردگی

مناسب برای کاربردهایی که در معرض مواد خورنده اند، مانند آبرسانی و کشاورزی مناسب باشد.

انعطاف پذیر

مناسب مناطقی که شرایط جغرافیایی دشوار مثل مناطق کوهستانی و زمین های ناهموار دارند

سبک وزن بودن

باعث می شود که نصب و همچنین حمل لوله پلی اتیلن نسبت به سایر لوله ها آسان تر باشد.

 

این مزایا در کنار مزایای دیگری که لوله های پلی اتیلن دارند باعث می شود که لوله پلی اتیلن یک انتخاب عالی و مقرون به صرفه برای طیف وسیعی از کاربردها باشد.از طریق شماره تلفن های موجود در سایت می توانید به طور مستقیم از مسئول فروش قطران فربد اراک انواع لوله های پلی اتیلن با کیفیت را تهیه کنید.