خرید لوله نیوفیت

نیوفیت نام تجاری یک نوع لوله  است که برای سیستم‌ های آبیاری تحت فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله‌ها از جنس پلی اتیلن سبک و مقاوم در برابر فشار و ضربه ساخته می‌شوند و به دلیل وزن کم و قابلیت اتصال آسان، جایگزین مناسبی برای لوله‌های فلزی و آلومینیومی هستند. این لوله ها در برابر ضربه، فشار، و اشعه ماورا بنفش مقاوم هستند.

لوله نیوفیت در واقع از اجزای یک سیستم آبیاری نوین است. این سیستم به دلیل مزایای زیادی که دارد، به سرعت در حال گسترش است.

همچنین لوله های نیوفیت با توجه به مزایای فوق العاده ای که دارند، باعث افزایش بهره وری آبیاری، کاهش هزینه های آبیاری و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی می شوند.

لوله‌های نیوفیت در قطرهای ۶۳ تا ۱۲۵ میلی‌متر و در فشارهای کاری ۳.۲، ۴، ۵ و ۶ بار تولید می‌شوند. این لوله‌ها در شاخه‌های ۶ و ۱۲ متری تولید می‌شوند و به راحتی به یکدیگر متصل می‌شوند. برای اتصال لوله‌های نیوفیت از اتصالات مخصوص خود نیوفیت استفاده می شود.

مزایا لوله نیوفیت چیست؟

لوله های نیوفیت از مزایای بسیاری برخوردار هستند، در زیر به چند مورد از این مزایا اشاره شده است : 

سبک و انعطاف‌پذیر: لوله‌های نیوفیت بسیار سبک و انعطاف‌پذیر هستند و به راحتی قابل حمل و نصب هستند و نیاز به تخصص و ابزار خاصی ندارند.

لوله های نیوفیت را می توانید به راحتی نصب کنید و نیازی به جوشکاری ندارید. این لوله ها با استفاده از اتصالات خودشان که به صورت نری و ماده تولید می شوند، به یکدیگر متصل می شوند. 

مقاوم در برابر خوردگی و فرسایش: لوله‌های نیوفیت از جنس پلی اتیلن هستند که این جنس در برابر خوردگی ( مواد شیمیایی، ضربه و غیره ) و فرسایش بسیار مقاوم هستند.

مقرون به صرفه: هزینه نصب و نگهداری لوله نیوفیت بسیار کمتر از سیستم‌های آبیاری سنتی است و نسبت به کاربرد و مزایای آن بسیار به صرفه تر است.

کارایی بالا: لوله نیوفیت باعث صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی می‌شود.

عمر طولانی : از دیگر مزیت های مهم لوله نیوفیت این است که ساختار مقاومی دارد و طول عمر مفید آن زیاد است.

خرید لوله نیوفیت

برای خرید لوله نیوفیت حتما کیفیت و برند آن را بررسی کنید و سپس خرید خود را انجام دهید. همچنین اگر اطلاعات کافی در رابطه با این محصول و سایز مناسب لوله نیوفیت برای زمین زراعی خود ندارید، می توانید از متخصصین و مشاوران کمک بگیرید تا انتخاب درست و مناسبی را داشته باشید

شرکت قطران فربد اراک با ضمانت، بهترین کیفیت لوله نیوفیت را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.