خرید اتصالات جوشی

اتصالات جوشی پلی اتیلن از جمله اتصالاتی می باشند که برای اتصال لوله‌های پلی اتیلن به یکدیگر استفاده می‌شوند. اتصالات جوشی پلی اتیلنی دارای انواع مختلفی هستند و جزو اتصالات پرطرفدار محسوب می شوند. در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. همچنین قیمت اتصالات جوشی می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی مثل، جنس اتصال، قطر اتصال و نوع اتصال باشد.

انواع کاربرد های اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات جوشی دارای مزایا و کاربردها زیادی می باشد از جمله:

 • سیستم‌ لوله‌کشی صنعتی
 • سیستم‌ های انتقال نفت
 • سیستم‌ های انتقال گاز
 • سیستم‌ آبیاری
 • سیستم‌ های آبرسانی
 • انتقال سایر سیالات

انواع اتصالات جوشی

اتصالات جوشی پلی اتیلن در انواع مختلفی به تولید رسیده اند که هر کدام برای کاربرد خاصی طراحی شده‌اند و شما با توجه به نیاز خود و همچنین کمک گرفتن از متخصصان می توانید اتصال جوشی متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. همانطور که در بالا اشاره کردیم، قیمت اتصال جوشی لوله پلی اتیلن می تواند با توجه به نوع آن هم متفاوت باشد. برخی از انواع رایج اتصالات جوشی پلی اتیلن عبارتند از :

  

زانو مساوی

تبدیل

سه راه مساوی جوشی

سه راه تبدیل

کپ فشار قوی

فلنج جوشی

انواع اتصالات جوشی که در بالا ذکر کردیم دارای یک کاربری مخصوص به خود هستند که در ادامه، هر یک از آن ها را توضیح می دهیم :

 1. تبدیل : این نوع اتصال جوشی معمولا برای تغییر سایز لوله کشی استفاده می شود و کاربرد دارد.
 2. زانو مساوی : زانو مساوی نوعی اتصال جوشی پلی اتیلن می باشد که معمولا برای تغییر جهت لوله در زاویه 90 درجه استفاده می شود. زانوهای مساوی در انواع مختلفی تولید می‌شوند، از جمله زانو مساوی مستقیم و زانو مساوی زاویه‌دار.
 3. سه راه تبدیل : سه راه تبدیل نوعی دیگر از اتصال جوشی است که برای اتصال دو لوله پلی اتیلن که دارای قطرهای مختلف هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.
 4. سه راه مساوی جوشی : سه راه مساوی جوشی، نوعی اتصال جوشی است که برای اتصال سه لوله پلی اتیلن با قطر مساوی استفاده می‌شود. سه راه‌های مساوی جوشی در انواع مختلفی تولید می‌شوند، از جمله سه راه مساوی جوشی مستقیم و سه راه مساوی جوشی زاویه‌دار.

مزایای اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات جوشی پلی اتیلن دارای یکسری ویژگی‌ هایی هستند که آن ها را به یکی از محبوب‌ترین انواع اتصالات لوله‌کشی تبدیل کرده است. این ویژگی‌ها عبارتند از :

 • طول عمر بالا : اتصالات جوشی پلی اتیلنی دارای عمر طولانی می باشند و می‌توانند برای مدت زمان طولانی بدون هیچ مشکلی مثل زنگ زدی، خوردگی یا پوسیدگی کار کنند.
 • مقاوم و با دوام : اتصالات جوشی پلی اتیلنی بسیار مقاوم هستند و در برابر خوردگی های بزرگ و پوسیدگی های زیر سطحی مقاوم می باشند، که این ویژگی باعث می شود اتصال جوشی لوله پلی اتیلن برتری بیشتری داشته باشد.
 • نصب و راه اندازی آسان : اتصالات جوشی پلی اتیلنی را به این دلیل که به راحتی می توان در محل قرارگیری نصب نمود و نیاز به مهارت خاصی هم برای نصب ندارند می توان جزو بهترین اتصالات جوشی دانست.
 • مقرون به صرفه : اتصالات جوشی پلی اتیلن نسبت به سایر انواع اتصالات لوله‌کشی، هزینه مناسب‌تری دارند که این امر باعث ایجاد محبوبیت این نوع اتصالات جوشی شده است.

شما می توانید این اتصالات را به طور مستقیم از شرکت قطران فربد اراک تهیه کنید، برند قطران فربد همواره در تلاش است تا با کیفیت ترین محصولات را ارائه دهد و به علت خرید مستقیم از تولیدکننده،می توانید محصولاتی با مناسب ترین قیمت و همچنین با اطمینان از کیفیت خریداری کنید.